Naše další projekty
Menu

O projektu

Za projektem ZODPOVEDNERADNICE.CZ stojí Česká asociace pro nemovitosti, z.s. (CAPNE), která poskytuje běžným lidem informace, nástroje a služby související s bezpečnými realitními transakcemi. Cílem CAPNE je pomáhat běžným lidem VYVAROVAT se CHYBÁM a projít realitní transakcí BEZPEČNĚ a EFEKTIVNĚ.

Projekt ZODPOVEDNERADNICE.CZ vznikl za účelem poděkování a propagace aktivních radnic - zodpovědných radnic, které se rozhodly pomáhat svým občanům a zároveň pomáhat zkvalitnit realitní trh v České republice.


Stručné informace o myšlence zkvalitnění realitního trhu:

Bydlení je základní lidskou potřebou. Přes 50% realitních transakcí se děje mimo realitní kanceláře. Ročně se uskuteční okolo 150 000 realitních transakcí, ve kterých jde nejčastěji o milióny korun. Dělat chyby se nevyplácí – důsledky jsou vždy drahé a mohou být i fatální.

Proto byla založena Asociace CAPNE, která poskytuje běžným lidem komplexní informace na jejich ochranu. Informovaný účastník realitních transakcí je schopen lépe čelit nástrahám realitního trhu a správně se rozhodovat.


Česká asociace pro nemovitosti, z.s. je silným a seriózním partnerem, který pomáhá zodpovědným vlastníkům nemovitostí, pronajímatelům, ale i kvalitním živnostníkům a firmám působícím na trhu nemovitostí v České republice. Do projektu vstoupili naši partneři – renomované advokátní kanceláře, daňoví experti, finanční a realitní experti, stavební inženýři, apod. Činnost asociace podporují i další neziskové organizace – Komora daňových poradců, Asociace finančních poradců ČR, Asociace inspektorů nemovitostí apod.

Společně s partnery naší Asociace tvoříme obsah pro naše portály, který pomáhá běžným lidem při prodeji, koupi či pronájmu nemovitostí.

 

Provozovatelem tohoto portálu je Česká asociace pro nemovitosti, z.s., která si vzala za cíl zkvalitnit trh nemovitostí v České republice.

 

Jste zodpovědnou radnicí a chcete pomoci svým občanům?kontaktujte nás.

Jste občanem města, které prozatím nepodporuje naše aktivity, a tedy nepřináší pro Vás výhody? – neváhejte nás kontaktovat.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace